Anna Krawczyszyn-Mania

DZIEŃ 4 – 09.08.2016 Obóz Letnie Inspiracje 2016

Kochani Rodzice miało być dużo spokojniej. Wczoraj mieliśmy bardzo aktywny dzień, więc dzisiaj tylko czekaliśmy do piżama party na wieczór.

Jednak oczywiście Kadra nie dała nam odpocząć i w każdej chwili dawali nam nowe pomysły na kolejna zabawę: a to plac zabaw, a to gry planszowe, a to karykatury, taniec, break dance…. i długo można wymieniać.

Piżama party to kompletne szaleństwo 🙂 poduchy latały wszędzie, Pan Damian został zaatakowany przez wszystkich i już nie miał gdzie uciekać, do tego dużo tańca, pod koniec już nam sił brakowało. A sportowi jak to sportowi, tańczyli, tańczyli i tańczyli…. musieli nadrobić wczorajsze leniuchowanie na basenie.

Bilans dnia:

  • z rana… kontrola Sanepidu…. skrupulatne sprawdzenie dokumentacji, stanu pokojów, wody itd itp. Protokół pozytywny. Czyścioszki z nas:) a w dokumentach jak zawsze porządek:)
  • jeden zgubiony klapek Emilki – znalazł się zanim wychowawca zaczął szukać
  • zgubiony worek Oliwiera z majtkami i skarpetkami:) – też już wszystko się znalazło, oczywiście na miejscu:)
  • Szymuś już zdrowy:)
  • żadnych gorączek:)
  • jedno ukąszenie na dłoni Marysi B. – lekka opuchlizna, już jest dużo lepiej
  • palec Igi który przybierał kolory tęczy nadal był zbyt podejrzany…. Zapadła decyzja że konieczna jest wizyta w szpitalu. Pan Dawid i Pani Ania zabrali dzielną Igę do szpitala – konsultacja z chirurgiem, zdjęcie RTG – i wszystko ok:) złamania brak, silne stłuczenie, wszystko pod kontrolą
  • no i kochani hit wieczoru czyli krzyki dziewczyn z dwóch pokoi pod hasłem: „coś się stało, mamy bałagan, ktoś tu był……” no cóż brzmiało groźnie… Kadra postawiona na baczność starała się rozeznać sytuację… rozmawia, uspokaja…. wniosek jeden…. chłopaki zrobili żart, a przesunięty ręcznik o 10cm i lekko rozsypany brokat to były podejrzenia niemalże o włamanie… oj długo Pani Ania i Pan Damian tłumaczyli że nic się nie stało, że niegroźny żart trafił na wrażliwe dziewczyny, do tego dodana historia kryminalna.. Ojej Kochani opowieści były niesamowite. teraz już jednak wszyscy śpią i nie ma strachu 🙂

Całujemy Was mocno!! Pamiętajcie że jutro jedziemy do Czech i wracamy koło godziny 17:30. Musimy zjeść i dopiero później będziemy mieli telefony i na pewno zadzwonimy.

Buziaki i miłej nocy


Szkoła Tańca

Szkoła Tańca inspiracja
budynek nr 2
teren Wrocławskiego Parku Biznesu 3
ul. Bierutowska 57-59
Wrocław (Psie Pole)
tel. +48 501 978 233
biuro@inspiracja.wroclaw.pl