Anna Krawczyszyn-Mania

DZIEŃ 6 – 11.08.2016 Obóz Letnie Inspiracje 2016

Kochani Rodzice dzisiejszy dzień minął nawet spokojnie. Bez wielkich szaleństw, ale za to dużo zabaw, spacerów, ciągle coś się działo: aerobik, malowanie, konkursy, siatkówka, spacer, zajęcia taneczne z towarzyskiego, zajęcia z break dance, a na koniec dnia przeogromne ognisko. Kiełbaski, śpiewy, kolacja, brzuchy pełne 🙂

Na ognisku oprócz kiełbasek oczywiście podano „normalną” kolacje  – na wypadek gdyby ktoś ich nie jadał.

Musimy to tutaj przyznać karmią nas kochani Rodzice cudownie, nie jesteśmy w stanie zjeść tej ilości jedzonka:) przepyszne:)

Z mam talent dzisiaj zrezygnowaliśmy – na pewno zrobimy w inny dzień, dzisiaj jednak za długo bawiliśmy się przy ognisku i zabrakło nam czasu.

Bilans dnia:

  • stan podgorączkowy Marysi Ż. – w kontakcie z rodzicami podane zostały lekarstwa, jak narazie super:)
  • jedne obite plecy Mikołaja – tak się zaangażował w break dance, że aż plecy ucierpiały. Nadal trochę bolą, ale funkcjonuje normalnie.
  • przedziwne wygibusy sportowych na zajęciach break dance – żałujcie, że tego nie widzieliście, zdjęcia tego nie odzwierciedlają
  • dwa zaśnięcia na pogaduchach – poduchach. Oliwiera G. nawet ciężko było dobudzić – tak go Pan Damian uśpił:)

I jeszcze jedno – za względu na dostęp do internetu nie możemy dodać zdjęć bezpośrednio na naszą stronę www.inspiracja.wroclaw.pl. Wszystko znajduję się na facebooku, na stronie domowej niestety tylko tekst. Mamy nadzieję że się z tym uporamy:)

 

Wysyłamy buziaczki


Szkoła Tańca

Szkoła Tańca inspiracja
budynek nr 2
teren Wrocławskiego Parku Biznesu 3
ul. Bierutowska 57-59
Wrocław (Psie Pole)
tel. +48 501 978 233
biuro@inspiracja.wroclaw.pl