Anna Krawczyszyn-Mania

DZIEŃ 7 – 12.08.2016 Obóz Letnie Inspiracje 2016

Kochani Rodzice dzisiaj piszemy z lekkim opóźnieniem. Jest tyle spraw, tyle się u nas dzieje, tańczymy, bawimy się, tysiące różnych pomysłów. Pani Ania wszystko ogarnia ale czasami wieczorem musi iść spać:(

Dzisiaj podczas śniadania przyjechała do nas pani Wioletka (stąd Pani Ania ma chwilkę:). Boże co to była za radość dzieci, na jadalni nie mogły się od niej odkleić. Już teraz Pani Wioletka tańczy z kolejną grupą:)

A wczoraj…. wczoraj oddychaliśmy świeżym powietrzem – przed obiadem wszyscy poszli na długi spacer. Największym zainteresowaniem cieszyło się ogromne dużo mrowisko (jest również na zdjęciu).  Sportowi za to w większości zdecydowali się zostać trenować.

Po obiedzie była zabawa z bańkami mydlanymi, gra w siatkówkę i dużo dużo innych zabaw. Pan Damian z pięć razy biegał do strumienia po piłkę:) nawet za którymś razem wrócił trzymając… raka… (również na zdjęciu:)

Prawdziwe szaleństwo było jednak wieczorem… Mam talent. Kochani nawet nie macie pojęcia jakie my tu mamy talenty!! Coś niesamowitego!! Pan Damian prowadził całą imprezę prezentując na początku swój talent – niesamowitą umiejętność… golenia się:) talenty były różne: śpiew, taniec, akrobatyka, piłka nożna, pokaz magii, pokaz origami (to się nazywa budowanie napięcia przez małą Zosię M.:) Oczywiście ogromne brawa otrzymała Michalina i jej pokaz tańca klasycznego, cała publika także świetnie się bawiła kiedy Natasza śpiewała. Każde dziecko zasługuje na ogromne brawa i gratulacje. Wieczorem troszkę nam się przesunęła cisza nocna, bo Mam Talent tak nas wciągnął, że straciliśmy poczucie czasu. Dzieciom jednak zupełnie to nie przeszkadzało:)

Dzisiaj tańczymy, bawimy się a wieczorem Bal przebierańców… znowu będzie się działo:)

I jeszcze jedna informacja: POKAZ zaplanowany na poniedziałek planujemy zrobić nie po kolacji tylko o godzinie 16:30!!

Bilans dnia siódmego:

  • Marysia Ż. – zdrowa jak koń:)
  • podrapane kolana Julii P. – dziewczyna dzielna jak mało kto nawet plastra nie chciała:)
  • jedno mrowisko
  • jeden rak
  • zero gorączek
  • pojedyncze zmęczenia u sportowych:)
  • nadzwyczajne ujawnienie się różnorodnych talentów
  • niestety konieczna była jedna wizyta u lekarza, brzuszek Ani jednak okazał się całkiem zdrowy, zrobiono szereg badań – wszystko ok:) — jesteśmy w kontakcie z Rodzicami

Szkoła Tańca

Szkoła Tańca inspiracja
budynek nr 2
teren Wrocławskiego Parku Biznesu 3
ul. Bierutowska 57-59
Wrocław (Psie Pole)
tel. +48 501 978 233
biuro@inspiracja.wroclaw.pl