Anna Krawczyszyn-Mania

DZIEŃ 10 – 15.08.2016 Obóz Letnie Inspiracje 2016

Drodzy Rodzice dzień 10 upłynął pod hasłem POKAZ 🙂

U nas jednak byłoby za nudno gdyby tylko tyle się działo. Między śniadaniem a obiadem tańczyliśmy przygotowując się do występu, a potem kąpaliśmy się w basenie 🙂 leżakowanie na trawie – pełen relaks:) Szał zaczął się po obiedzie. Czesanie, malowanie, przygotowania, ubieranie się… o 16:30 wszyscy byli już gotowi.  Pokaz jak ja to mówię przygotowywany był na szybko, obozowy, ale dzieci bardzo na niego czekały i ….. podobało się. Gratulujemy naszym tancerzom!! Jak zawsze byliście cudowni!!

Na pokazie nie zabrakło podziękowań dla Kadry. Gdyby nie oni nie stworzylibyśmy takich obozów. Dziękujemy za to, że pracujecie dlatego, że kochacie to co robicie!!

No i na koniec zaskoczenie dla mnie (pani Ani) sportowi jak co roku pamiętali. 18 sierpnia mam urodziny. Głośne sto lat, cudowny prezent (koszulka z podpisami). Oczywiście kto mnie już zna może sobie wyobrazić że emocje pani Ani puściły i płakała jak małe dziecko ze wzruszenia, A DO TEGO jeszcze rumba w choreografii B klasy. DZIĘKUJĘ!!! Bez Was Inspiracja by nie istniała!!

Po kolacji było już spokojnie… prześmieszna zabawa przygotowana przez Pana Damiana „Znajdź kłamcę”. Kadra musiała kłamać… ale się uśmialiśmy:)

Kochani jutro już wracamy. Na pewno troszkę się cieszymy by tęsknimy za Wami, ale smutno nam będzie bo życie obozowe jest naprawdę ciekawe. Już słyszymy jak dziewczyny mówią że będą płakać podczas wyjazdu. A nawiasem mówiąc to ciekawe zjawisko: najpierw płaczą bo tęsknią i chcą do domu, a potem płaczą bo nie chcą do domu bo będą tęsknić za koleżankami. Niesamowite:)

I jeszcze jedno słowo ode mnie… dziękuję drodzy Rodzice za miłe słowa.. otrzymuję dużo maili i wiadomości z podziękowaniami za organizację takiego obozu i wszystkie informacje w internecie. Okazuje się się że naprawdę oglądacie nasze zdjęcia i czytacie nocne wywody. To miłe – dziękujemy.

Buziaczki dla Was

Bilansu dnia brak

WSZYSCY ZDROWI:)


Szkoła Tańca

Szkoła Tańca inspiracja
budynek nr 2
teren Wrocławskiego Parku Biznesu 3
ul. Bierutowska 57-59
Wrocław (Psie Pole)
tel. +48 501 978 233
biuro@inspiracja.wroclaw.pl